Empatiškiausia tauta ever

Empatiškiausia tauta ever


Visus jau užknisau su savo trūkusiu achilu, bet labai noriu pasidalinti įdomesniais pastebėjimais iš aktyvaus gyvenimo su ramentais ir lovos rėžimo nesilaikymo.
 
Čia toks verksmingesnis ir Tapiniškai moralistinis bus. Juolab nesenai buvo pseudo tyrimas, jog lietuviai yra tauta turinti žemiausią empatijos lygį pasaulyje (čia iš serijos UK mokslininkai nustatė, kad UK mokslininkai yra Delfi žurnalistai).
 
* Su ramentais išsitiesi prie didžiosios maximos paradinio įėjimo metalinių grotelių visu ūgiu. Viską stebi dvidešimt žmonių. Už penkiolikos sekundžių tave pakelti prieina tik bomžas, nes jam pasidaro liūdna žiūrėti kaip tu spurdi ant plikledžio tarsi ant kranto išmesta žuvis.
*Praeinantis senis dar aprėkia tave “neskubėk blet, ne pavasaris dar”.
*Kai išlipinėji iš taksi ir su ramentu prilieti kėbulą, taksistas piktai atrėžia, kad nedaužytum jo priuso, nes kas mokės už įlenkimus?
* Kai prekybcentrio tūlike prie pisuaro stovint ant vienos kojos tau nukrenta ramentas skersai praėjimo ir kol myži, trys iš penkių vyrų perlipa ramentą, o du apeina. Nepakelia nė vienas.
* Stebėtojai – kai tu prisiparkuoji prie bordiūro ir bandai su kuprine išlipt iš mašinos, ir atsargiai išlipti statydamas ramentus ir sveiką koją ant nepabarstyto ledo, visada (visada visada), bent du žmonės sustos ir pakabinę veizolus stebės kaip tau sekasi. Kai tu uždarysi dureles, jie tarsi niekas niekur tiesiog nueis savais reikalais. Jei ką, išlipti iš auto su kuprinės užsidėjimu užtrunka nuo trijų iki keturių minučių.
* Senukų Banginio prekybos centras yra lb lb didelis. Blet su ramentais jis tampa toks didelis, kad jautiesi kaip vaika futbolo aikštėj. Senukų darbuotojai šiaip yra profai bėgiojime nuo klientų, bet su ramentais be šansų juos pavyt.
* Demonstratyviai parkuotis su neįgaliojo ženklu (ir dar su BMW) nėra stipriai moralu, bet žiūrėti heiterių išraiškas yra priceless. #loju
 
www.medonis.lt

+ There are no comments

Add yours