Ta diena metuose..

Ta diena metuose..


ra tokia diena metuose, kai mano šunys iš baimės suglaudžia ausis ir dreba kampe, o žmona net bijo akių kontaktą pagauti, nes bus sudden death.

Taip tai diena, kai reikia susimokėti GPM, VSD ir PSD už praėjusių metų individualias veiklas.

* suvoki, kad ir kaip atsakingai vedei apskaitą, į rezervinę saskaitą visus metus atidėdavai mokestinę dalį nuo pajamų, achujenai viską sudeklaravai, tikrinai su dviem skirtingais kalkuliatoriais, tada dar triple checkinai su savo asmeniniu kalkuliatoriumi excell’yje – vis viena kažkur fuckupinai, nes VMI (Valstybinė mokesčių inspekcija) priskaičiavo daugiau nei visi trys tavo kalkuliatoriai.
* googliniesi GPM įmokos kodą, skaitai nesuprantamus tekstus talmuduose, bandai suvokti kas tu esi per vargšas individas ir kokį įmokos kodą tu atitinki, pasitikrini dar pas draugus buhalterius – vis viena sumoki ne tuo kodu.
* du skambučiai į hotline – pirmas tam, kad suvokti kur draudėjo paskyroje yra supista suvestinė, kad pasitikrinti ar teisingai VMI perdavė duomenis tai juodąjai skylei, antrasis, kad sužinoti įmokų kodus, kurių išsigooglint apimtam rage’o neeina. Nu ir dar, kad papist protą biurokratei laido gale, kuri tau aiškina, kad VSD ir PSD turėsi būtinai mokėti atskirais pavedimais, kitaip jie užskaityti nebus.
* tas jausmas, kai negali padaryti paskutinės įmokos, nes viršijai dienos pavedimo limitus Swedbank Lietuvoje. Blet dienos pavedimo limitus Karlai!!!

Overall: 1.5 valandos dryginimosi, kad susimokėti ir dar pasijaustum, jog tau sistema daro paslaugą. Nu ir dar lėvos kokybės deklaratyvus tekstas 😛

Meh, taxation is theft.

P.S. Tas pyzdukas, VMI atstovas ryšiam su visuomene kuris administruoja VMI profilį tai gali net neeiti čia komentuoti, nes žino, kad instant go nx bus.

 

+ There are no comments

Add yours