Po dešrelę moterims ir vyrams

Po dešrelę moterims ir vyrams


Yes! Užagrinome dar vieną instituciją – Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba. Paradoksas yra tai, kad Keulė Rūkė visuomet kariavo toj pačioj pusėj kaip ir jie.

Ginčo/skundo/chuitos objektu tapo Ulialia dešryčių reklama su keulaite ir dešraite.

Įdomi ta vieta, kad tarnyba per tris mėnesius taip ir nesugebėjo viešose prieigose rasti įmonės adreso registruotam laiškui, nei vadovo email’o, todėl paaiškinimo pareikalavimo raštą išsiuntė rezervacijoms ir take away užsakymams skirtu emeilu, o po to negavę atsakymo (naturalu, nes net nežinojome apie rašto egzistavimą), pateikė savo sprendimą.

Čia mano atsakymas jiems:

1. Visų 26 įmonės darbuotojų ir keturių šiuo metu gamybiniame ceche rūkomų puskiaulių vardu džiaugiamės, jog Lygių Galimybių Kontrolieriaus Tarnyba gina ne tik žmonių, bet ir gyvūnų lygias galimybes. Mūsų įmonės minimoje reklamoje nėra atvaizduojamas žmogus. Reklamos vizualinėje dalyje yra vaizduojamas gyvūnas kiaulė (lot. Sus scrofa). Mes nesuprantame kodėl Jūsų tarnyba reklamoje įžvelgia moterį ir surašo septynių puslapių beletristinį dokumentą.

2. Mūsų įmonės kūrybiniai darbuotojai kurdami reklamas nuolatos galvoja apie Moterų ir vyrų lygių galimybių įstatymą, turi jį įsirėminę ir net laiko ant darbo stalo. Mūsų kūrybinkai vienas kitam nuolatos kartoja šūkį “Po dešrelę moterims ir vyrams. Keulė už lygias galimybes”.
Pašalinti reklamos įmonė neturi galimybęs, nes ši reklama reklaminiuose JC Decaux stenduose buvo transliuojama dvi savaites, 2017 m. sausio mėnesį. Internete ši reklama “sponsored” reklamos statusą turėjo tiek pat kiek ir lauko reklama.

3. Jūsų neteisėto sprendimo nagrinėjimui ir atsakymo rengimui buvo sugaištos 5 valandos. Šios valandos bus įtrauktos į PVM sąskaitą faktūrą (tarifas 75 eur / val + PVM). Kadangi nesame pasirašę su Jūsų tarnyba paslaugų teikimo sutarties, sąskaita privalo būti apmokėta per 5 darbo dienas, priešingu atveju bus skaičiuojami delspinigiai.

4. Sprendimas yra negaliojantis, nes jūsų tarnybą iki šiol nėra pateikusi jokio oficialaus rašto su prašymu paaiškinti situaciją įmonei UAB Kiaulių valdovai, jokiu įmonės fiziniu ar elektroniniu adresu, prieinamu viešuose Valstybės registruose. Jūsų minimas el. paštas nomnom@keuleruke.lt adresas yra valdomas trečiųjų šalių, skirtas bendravimui su klientais dėl maisto užsakymų ir rezervacijų. Jei Jūsų tarnybai atrodo, kad išsiuntus raštą pirmu pasitaikiusi el. paštu ir nesulaukus atsakymo galima eiti ir formuoti sprendimą, tuomet mes būsime priversti kvestionuoti Jūsų kompetenciją ir kreiptis į teismą dėl įgaliojimų viršijimo.

Vat taip ultra liberaliam prekės ženklui užmovė wifebeat’ery, pasodino ant sofos, liepė smirdėti ir abusint moteris. #loju

+ There are no comments

Add yours